Müügitingimused
Meie veebilehel  kehtivad kõik standardsed müügitingimused.
Veebilehe backdek.com omanik on Backdek OÜ, registrikood 16234303 (edaspidi „müüja“).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad veebilehel kaupade tellimisel ja ostmisel.
Müüja pakub veebilehel erinevaid terrasse ja nende ehitamise juhendeid ning väikemaja. Teave toote kohta on esitatud  vahetult toote juures. Toodete hinnad on märgitud toodete juurde ja kõik esitatud hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.
Kõik tehingud toimuvad eurodes.

Veebilehe omanik backdek.com jätab endale õiguse teha müügitingimustes ja müügihindades muudatusi.
Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse ostja ja müüja vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Ostu/tellimuse vormistamine
Terrassid ja terrassitooted

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
Tellimuse/ostu kinnitamiseks palun täida kõik vajalikud väljad ning sul on võimalik lisada omapoolne kommentaar toote või kättetoimetamisega seoses.

Ostu eest saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
Pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, OP
Kaardimaksed: Visa/Mastercard, American Express
Järelmaks: Võimalus jaotada maksed pikema perioodi peale.
Intressivaba järelmaks: võimalus maksta 30 päeva pärast või jaotada ost mitmeks, intressivabaks osaks.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Makseid vahendab Montonio Finance OÜ. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance OÜ turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

HotLod väikemaja
Klikkides nupule "Telli siit" avaneb tellimisvorm. 
Tellimuse esitamiseks tuleb  vastaval tellimisvormil täita nõutud andmeväljad ning esitada tellimus.
Kahe tööpäeva jooksul saadetakse edastatud emailile tellimuse kinnitus ja lisainfo koos maksegraafikuga. Tingimuste sobivuse korral lepitakse kokku tarne aeg ja vormistatakse leping.
Leping jõustub ja tellimus kuulub täitmisele alates tasumisele kuuluva summa laekumisest müüja arvelduskontole.

Kohaletoimetamine
Kauba kohaletoimetamise eest vastutab Backdek OÜ.

Terrassid ja terrassitooted
Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtpunkti 3 kuni 10 kalendripäeva jooksul alates ostu sooritamisest.
Väljaspool Eestit (Euroopa Liidu riikidesse) toimub kohaletoimetamine 21 kalendripäeva jooksul.

HotLod väikemaja
Kohaletoimetamise ja paigalduse hind lisandub toote hinnale ja on kajastatud tellimuse kinnitusel kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Terrassi ehitamise juhend
Tellija poolt sisestatud meiliaadressile saadetakse juhend .pdf failina kahe tööpäeva jooksul.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik kohale toimetada lubatud perioodi jooksul, teavitatakse sellest ostjat koheselt ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Vääramatu jõud
Müüja ei vastuta tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida müüja ei saanud mõjutada või ette näha.

Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus müüjaga sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab kaup olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Taganemisavalduse võib saata vabas vormis e-kirjana e-posti aadressile info@backdek.com või täita avalduse vorm veebilehel.
Taganemisavalduse esitamiseks vabas vormis peab esitatud olema järgnev info: tagastatava kauba nimetus ja kood, kauba müügiarve/tellimuse kinnituse number, kauba kättesaamise kuupäev, ostja nimi, ostja e-posti aadress ja kontakttelefon, aadress (kuhu kaup kohale toimetati), tagasimakse saaja nimi ja arveldusarve number.

Kui kaubal ilmneb kulumise märke, on müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Ostjale tagastatakse tema poolt tasutud tellimuse summa (sealhulgas kättetoimetamiskulu ja valitud lisade kulu) kui tagastatav kaup on jõudnud müüja  backdek.com lattu.

Pretensiooni esitamise õigus
Müüja vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba kauba üleandmise hetkel.
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul müüja poole. Pretensiooni palume saata e-kirjana aadressile info@backdek.com, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse kinnituse number ja aadress ning toote mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus, võimalusel lisada piltmaterjal.
Müüja vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad müüja ja ostja omavahel kokku ning kulud katab müüja.
Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Müüja ei vastuta ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.


Isikuandmete töötlemine
Veebilehe omanik kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebilehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.


Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on veebilehel oleva kauba osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjana aadressile info@backdek.com
Kui ostja ja müüja ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.